Ekspresy dla hoteli

Bravilor Bonamat to wyznaczający standardy producent ekspresów przelewowych, ciśnieniowych, automatów do parzenia kawy i warników do wody.

Blisko 450 zaangażowanych pracowników na całym świecie pracuje wspólnie nad naszą podstawową działalnością: projektowaniem, produkcją i wprowadzaniem do obrotu profesjonalnych systemów do przygotowania napojów, takich jak ekspresy przelewowe, ekspresy ciśnieniowe i dystrybutory gorącej wody. Z biurami w Europie, Stanach Zjednoczonych i rozwiniętą siecią dealerów w ponad 100 krajach Bravilor Bonamat jest znana na świecie jako jedna z wiodących marek w dziedzinie ekspresów przelewowych i w pełni automatycznych ekspresów do kawy.

„Jakość to motyw przewodni w naszej organizacji. Nie bez powodu nasze produkty – już od 1948 roku – są uznawane za niezawodne, trwałe i wysokiej jakości. Jesteśmy z tego dumni. Jakość widać u nas wszędzie: w procesie tworzenia, doborze materiałów, naszym parku maszynowym i w wykwalifikowaniu pracowników.”
Misja Bravilor Bonamat

Bravilor Bonamat

Bravilor Bonamat to rodzinna firma, działająca od blisko 70 lat. W tym czasie firma wyrosła z handlu hurtowego produktami dla hoteli i gastronomii na specjalistę i producenta; projektanta, wytwórcę i dostawcę o międzynarodowym wizerunku i ambicjach.

Skontaktuj się z nami już dziś i
rozpocznijmy tę kawową podróż!

Dołącz do naszej kawowej rodziny i razem przekształćmy Twój lokal w prawdziwy raj dla miłośników kawy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadzwoń do nas
+48 504 128 608
Napisz do nas
info@serwis.cafe