Coffee Format

Przyjemne doznania kawowe dedykowane dla Ciebie

Dr. Coffee dostosowuje ekspresy automatyczne do kawy i scenariuszy komercyjnych, pomagając zapewnić wydajność, wygodę i spójność smaku klientom, filiżanka po filiżance.

Sprawdź naszą ofertę ekspresów automatycznych

DOUBLE – ekspres do kawy

Wydajność dzienna 300 kaw! Wbudowana pompa mleka umożliwia przygotowanie bardzo gęstego zarówno ciepłego jak i zimnego mleka. Przeznaczony do hoteli, restauracji, stacji benzynowych.

Demy W4L

Dwa zamykane zbiorniki, wydajność dzienna 200 kaw, przyłącze wody z sieci i odprowadzenie do kanalizacji, regulowana jednostka 7-21 g, system płatności, gorąca czekolada.

Duke W2L/W8L

Podwójny system pomp, 3 wielkości napoju, przyłącze wody z sieci, własne receptury, stalowa tacka ociekowa, treści reklamowe w trakcie serwowania napojów, profesjonalny system spieniający mleko.

Break W2L/W8L

3 wielkości napoju, przyłącze wody z sieci, własne receptury, stalowa tacka ociekowa, treści reklamowe w trakcie serwowania napojów, profesjonalny system spieniający mleko.

Bloom W4L

Zbiornik wody, o pojemności 4l, większa taca ociekowa 1.2l, 9 personalnych kont własnego menu, z własnymi recepturami. + szklany pojemnik na mleko (600 ml) (dostępne opcjonalnie).

DOUBLE – zestaw

Wydajność dzienna 300 kaw! System instant oraz lodówka na mleko, wbudowana pompa mleka umożliwia przygotowanie bardzo gęstego zarówno ciepłego jak i zimnego mleka.

Inne urządzenia

Lodówka POTT 12 BFMCL

Lodówka na mleko wyposażona jest w pojemnik na mleko 8 litrów, czujnik temperatury i poziomu mleka, oraz komunikację dzięki czemu na ekranie ekspresu wyświetlane są komunikaty.

DOUBLE INSTANT

DOUBLE INSTANT to moduł dedykowany do pracy z ekspresem DOUBLE. Urządzenie przygotowuje napoje bazujące na jednym z trzech produktów instant np. mleko, czekolada, cukier.

Lodówka POTT 8 BFMCL

Lodówka na mleko POTT 8 BFMCL wyposażona w pojemnik na mleko oraz czujnik obecności mleka.

Lodówka POTT 9 GFMCL

Lodówka POTT 9 GFMCL na mleko z pojemnikiem 3,5 litra. Zamykana. Pełne drzwi.

RTD3 MODULE

Trzy poziomowy podgrzewacz, dzięki któremu filiżanki posiadają właściwą temperaturę przed zaparzeniem kawy.

Skontaktuj się z nami już dziś i
rozpocznijmy tę kawową podróż!

Dołącz do naszej kawowej rodziny i razem przekształćmy Twój lokal w prawdziwy raj dla miłośników kawy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadzwoń do nas
+48 504 128 608
Napisz do nas
info@serwis.cafe